Aqua Clean®


LA TELA QUE ES NETEJA AMB AIGUA
Aqua Clean®
pensa en tu, gràcies a la seva innovadora tecnología perquè gaudeixis de la vida sense preocupar-te de les taques ocasionals que poden embrutar el teu sofà en el dia a dia.
Demana a la teva botiga Galerías Sofàs i Descans per Aqua Clean® la nova generació de entapissats anti taques.

Vina a descobrir la nova col.lecció de teixits Aqua Clean®

AQUA CLEAN
  • GIRONA
  • Ctra. de Barcelona 232
  • (L'Avellaneda)
  • 17005 Girona
  • Telèfon: 972 22 04 37
  • girona@sofager.es
  • SARRIÀ DE TER
  • Av. de França 113
  • 17840 Sarrià de Ter
  • Telèfon: 972 170 494
  • sarria@sofager.es
  • OLOT
  • Ctra. de La Canya 84
  • (Davant la Renault)
  • 17800 Olot
  • Telèfon: 972 262 150
  • olot@sofager.es
  • PALAFRUGELL
  • C/Mestre Sagrera 27
  • (Cantonada C/Cementiri)
  • 17200 Palafrugell
  • Telèfon: 972 612 000
  • palafrugell@sofager.es
  • SOFÀS 50% ·
  • Restes d'estoc
  • Av. de França 147
  • 17840 Sarrià de Ter
  • Telèfon: 972 173 593
  • sarria2@sofager.es
  • BLANES
  • C/Ses Falgues 41
  • (davant cines O'Cine)
  • 17300 Blanes
  • Telèfon: 972 331 795
  • blanes@sofager.es
  • ST. ANTONI DE CALONGE
  • Av. Catalunya 1
  • (Crta. Palamos a Platja D'Aro)
  • 17251 Calonge
  • Telèfon: 972 660 904
  • calonge@sofager.es
  • FIGUERES
  • Ctra. Roses 73
  • (Davant Decathlon)
  • 17600 Figueres
  • Telèfon: 972 511 962
  • figueres@sofager.es
  • Segueix-nos:
© 2016 Sofager SL - www.galerias.cat | Avís Legal
DESIGN BY   Esolvo - Excel·lència Informàtica | Girona