PRODUCTES
SOFÀS TELATria entre una amplia gamma de sofàs en tela, fixos, relax o lliscants. Busca l'estil que millor s'adapti a la teva llar, modern, contemporani, vintage ...
Visita les nostres botigues i personalitza el teu sofà en tela, tria mesura, entapissat, color, etz.
Consulta DESCOMPTES PROMOCIONS.
PRODUCTES
SOFÀS PELLGaudeix la calidesa i l'elegància que proporciona la pell natural i tria entre la nostra amplia gamma de models fixos, lliscants o amb relax. Tot el disseny i les últimes novetats en sofàs de pell al teu abast.
Visita les nostres botigues i personalitza el teu sofà en pell, tria mesura, tipus de pell, color, etz.
Consulta DESCOMPTES i PROMOCIONS.
PRODUCTES
SOFÀS RELAXHem fet per a tu la millor selecció de sofàs amb relax, en pell o en tela, amb relax manual o elèctric. Tot un plaer per els sibarites del confort.
Visita les nostres botigues i personalitza el teu sofà amb relax, tria mesura, entapissat, color, etc.
Consulta DESCOMPTES i PROMOCIONS.
 
PRODUCTES
  • GIRONA
  • Ctra. de Barcelona 232
  • (L'Avellaneda)
  • 17005 Girona
  • Telèfon: 972 22 04 37
  • girona@sofager.es
  • SARRIÀ DE TER
  • Av. de França 113
  • 17840 Sarrià de Ter
  • Telèfon: 972 170 494
  • sarria@sofager.es
  • OLOT
  • Ctra. de La Canya 84
  • (Davant la Renault)
  • 17800 Olot
  • Telèfon: 972 262 150
  • olot@sofager.es
  • PALAFRUGELL
  • C/Mestre Sagrera 27
  • (Cantonada C/Cementiri)
  • 17200 Palafrugell
  • Telèfon: 972 612 000
  • palafrugell@sofager.es
  • SOFÀS 50% ·
  • Restes d'estoc
  • Av. de França 147
  • 17840 Sarrià de Ter
  • Telèfon: 972 173 593
  • sarria2@sofager.es
  • BLANES
  • C/Ses Falgues 41
  • (davant cines O'Cine)
  • 17300 Blanes
  • Telèfon: 972 331 795
  • blanes@sofager.es
  • ST. ANTONI DE CALONGE
  • Av. Catalunya 1
  • (Crta. Palamos a Platja D'Aro)
  • 17251 Calonge
  • Telèfon: 972 660 904
  • calonge@sofager.es
  • FIGUERES
  • Ctra. Roses 73
  • (Davant Decathlon)
  • 17600 Figueres
  • Telèfon: 972 511 962
  • figueres@sofager.es
  • Segueix-nos:
© 2016 Sofager SL - www.galerias.cat | Avís Legal
DESIGN BY   Esolvo - Excel·lència Informàtica | Girona